Kredyt na auto
Kredyt na auto- zobacz, który jest najtańszy. Kredyt na auto bez BIK- jak zaciągnąć? Oblicz ratę swojego kredytu na auto za pomocą kalkulatora rat kredytowych!

Kredyt samochodowy bez BIK

kredyt na auto bez bikKredyt samochodowy  bez BIK, jest przeznaczony dla osób zadłużonych, z trudną sytuacją w BIK.

Jeśli  w przeszłości taka osoba wykazywała  opóźnienia w spłacie rat kredytów przekraczające dziewięćdziesiąt dni i dane te trafiły do BIK-u (Biura Informacji Kredytowej), to kredyt na auto może być trudny do uzyskania.

Kredyt samochodowy  bez BIK jak najbardziej jest możliwy do uzyskania i  coraz powszechniejszą praktyką staje się udzielanie kredytu na auto bez zaświadczeń przez rosnącą liczbę różnych instytucji finansowych.

Na pewno zaciągając kredyt samochodowy bez BIK należy liczyć się z tym, że samochód powinien mieć pełny pakiet auto casco, oraz że cesję tego ubezpieczenia trzeba skierować na kredytodawcę.

Dość powszechną praktyką jest także wymaganie dodatkowych poręczycieli, którzy w razie niezdolności Kredytobiorcy do spłacenia rat kredytu samochodowego bez BIK, będą zobowiązani do spłat rat wraz z odsetkami w imieniu Kredytobiorcy.

Kto może uzyskać kredyt samochodowy bez BIK:

- kredytobiorca musi mieć ukończony osiemnasty rok życia,

- kredytobiorca musi mieć maksimum 75 lat w momencie spłaty ostatniej raty kredytu na auto,

- kredytobiorca musi być zatrudniony w Polsce,

Najdłuższy okres czasu, na który można zaciągnąć kredyt samochodowy bez BIK to 36 miesięcy, najkrótszy okres kredytowania wynosi sześć miesięcy.

Kredyt samochodowy bez BIK dostępny jest również w kliku walutach obcych (ilość walut zależy od polityki konkretnego banku).

Na jaki pojazd można zaciągnąć kredyt samochodowy bez BIK?

Za pomocą kredytu samochodowego bez BIK klient banku może sfinansować zakup samochodu osobowego oraz ciężarowego do 3,5 tony. Nie jest istotne, czy jest to pojazd nowy czy też używany. Oprócz samochodów, kredyt samochodowy bez BIK pokryje koszty zakupu przyczepy kempingowej, motoru czy kamperów.

Należy również mieć na uwadze, że zaciągnięcie kredytu samochodowego bez BIK wiąże się ze sporym ryzykiem. Wystarczy niewielkie opóźnienie w regulowaniu rat kredytu, które może wiązać się nawet z utratą pojazdu, na który zaciągnęliśmy kredyt samochodowy bez BIK.

Czytaj też: